УКРАЇНА

18:41

22.05

Стиль життя

Світовий Конгрес Українців долучився до вимог помилувати Тимошенко

0

Віктора Януковича ще раз закликали припинити вибіркове правосуддя в Україні

Президент Світового Конгресу Українців (СКУ) Євген Чолій закликав Віктора Януковича припинити вибіркове правосуддя в Україні та  негайно звільнити лідера опозиції Юлію Тимошенко на додаткових підставах рішення Європейського суду з прав людини у справі Тимошенко. Про це йдеться у зверненні президента СКУ до Президента України.

«У цьому рішенні ЄСПЛ одностайно визнав, що весь термін досудового ув´язнення колишнього прем´єр-міністра України був свавільним і незаконним. Світовий Конгрес Український переконаний, що якнайшвидше звільнення Юлії Тимошенко було б позитивним кроком на шляху до підписання Угоди про асоціацію між ЄС і Україною під час саміту «Східного партнерства» у Вільнюсі 28-29 листопада 2013», - заявив Чолій.

Копія листа була спрямована міжнародним чиновникам.

Нагадаємо, 30 квітня Європейський суд з прав людини одноголосно визнав порушення ст.5 п.1, 4 і 5 Конвенції з прав людини, а також ст.18 Конвенції. Таким чином, ЄСПЛ визнав, що арешт і утримання під вартою Юлії Тимошенко є незаконними і здійснювалися з політичних мотивів

Світовий Конгрес Український (СКУ) представляє інтереси більш ніж 20 млн українців, щооб´єднує в своєму складі українські організації із 33 країн та підтримує зв´язки з українцями ще 14 країн. У 2003 р. СКУ був визнаний неурядовою організацією зі спеціальним консультативним статусом Економічною і соціальною радою ООН.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus