УКРАЇНА

12:05

23.05

На Першотравневій демонстрації профспілки висунули свої вимоги до Президента й керівництва області

На Першотравневій демонстрації профспілки висунули свої вимоги до Президента й керівництва області

Мітингувальники вимагали у влади Дніпропетровщини скасувати відпустки (ФОТО)

0

  У Дніпропетровську відбулася традиційна першотравнева хода представників трудових колективів і профспілкових організацій області центральним проспектом міста

 Хода закінчилася мітингом на площі Леніна, де профспілки висунули свої вимоги до Президента України та керівництва області, передає «Дніпропетровськ. Коментарі».

У резолюції, яка була прийнята учасниками мітингу, і текст якої мають «Дніпропетровськ. Коментарі», міститься заклик до Віктора Януковича змінити ідеологію і механізм формування ціни на робочу силу, прийняти кардинальні заходи щодо зменшення тіньового сектора економіки й ліквідувати дискримінацію в оплаті працівників бюджетної сфери.

Крім того, дніпропетровські профспілки вимагають від Президента і Кабміну встановити мінімальну заробітну плату на 2014 рік на рівні прожиткового мінімуму, розрахованого на основі оновлених наборів продуктів харчування, непродовольчих товарів і послуг та з урахуванням суми податку з доходів фізичних осіб, згідно з рішенням Конституційного Суду від 22.05 .2008 року.

Однією з головних вимог до губернатора області було вжити невідкладних заходів щодо зменшення кількості працівників, які перебувають у довгострокових безоплатних відпустках з ініціативи роботодавців. Крім того, від керівництва області вимагають недопущення підвищення цін на соціально значущі товари та послуги, а також дотримуватися законодавства з фінансування бюджетних організацій.

Хода традиційно почалася від Будинку Союзів. На чолі колони поставили юних спортсменів зі спартаківськими прапорами.

 Деякі поставилися до демонстрації як до променаду, прихопивши з собою парасольки від сонця. Дітей на першотравневу акцію заманювали повітряними кулями, можливістю понести в руках прапор або табличку. За підготовкою до початку заходу мер Дніпропетровська спостерігав здалеку.

 Під час самої ходи колона працівників профспілки хіміків несла в руках повітряні кулі з написом «Автодор», а представники профспілки працівників ЖКГ взагалі відділилися від основної колони і відстали метрів на сто. У комунальників був свій оркестр із саксофоністкою.

 Паралельним курсом до площі Леніна йшли комуністи. Під час мітингу Івану Куліченку так і не надали слова, і він весь час простояв на задньому фоні. До моменту, коли зачитували вимоги профспілок до Президента та обласної влади, площа була вже майже порожня. Учасники ходи розбрелися по обидві сторони проспекту Карла Маркса, а біля сцени залишилися лише перші ряди колони і комуністи, які чекали черги провести свій мітинг.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus