УКРАЇНА

17:50

23.05

З нагоди Першотравня у Львові влаштували півгодинний мітинг під посиленою охороною міліції

З нагоди Першотравня у Львові влаштували півгодинний мітинг під посиленою охороною міліції

У Львові 50 «лівих» на мітингу охороняли 500 міліціонерів (ФОТО)

0

Мітингувальники заявили, що червоні прапори у Львові були і будуть завжди

З нагоди Дня міжнародної солідарності трудящих у Львові відбувся півгодинний мітинг «лівих» сил, в якому взяли участь близько 50 осіб.

Як передає «ZIK», захід відбувся під посиленою охороною міліції та без інцидентів.

На мітинг прийшли представники КПУ, ПСПУ Вітренко, Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України», ветеранських організацій з партійною символікою та гаслами: «Першотравень-2013: Геть капіталізм! Влада - трудящим», «Ні! торгівлі землею», «Хай живе 1 травня - День міжнародної солідарності трудящих!».

Під час виступів оратори засудили «наступ олігархів на права трудящих», нові Житловий і Трудовий кодекси, закон про продаж землі і зачитали звернення лідера КПУ Петра Симоненка до Генпрокурора щодо постанов Львівської та Івано-Франківської міських рад про заборону використання окупаційної символіки СРСР, комуністичної та нацистської символіки на території Львова та Івано-Франківська.

«Дивіться, є червоні прапори і завжди будуть у Львові! Одного разу 68 років тому 1-2 травня червоний прапор Перемоги був піднятий над Берліном! Червоний прапор запанує у всьому світі. Він зараз панує у всіх країнах, у тому числі справжніх буржуазних!», - заявив секретар Львівської міськорганізації ПСПУ Олександр Покровський.

«Нам не потрібні мільярдери «ахметови» і «тігіпки», які витягли гроші з наших кишень. Ми повинні передати всю владу в руки трудящих», - додав Покровський.

Разом з тим начальник міліції Львівщини Олександр Рудяк повідомив журналістам, що першотравневий мітинг «лівих» біля монумента Слави у Львові, учасниками якого були близько 50 осіб, охороняли 500 міліціонерів.

Така велика кількість правоохоронців Рудяк пояснив охороною громадського порядку.«Ми не очікуємо провокацій, але були готові до будь-якого розвитку подій», - пояснив він. 

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus