УКРАЇНА

22:26

23.04

Путівки дітям оплатили комуністи

Путівки дітям оплатили комуністи

Комуністи заманюють школярів на Першотравень оплаченими путівками в «Артек»

0

Мітинги з нагоди Першотравня проходять в Чернівцях та Полтаві, на нечисленні демонстрації добровільно приходять в основному літні люди, а молодь заманили путівками в «Артек»

У Чернівцях День міжнародної солідарності трудящих відзначили мітингом, в якому взяли участь всього кілька десятків людей похилого віку, передає «Молодий буковинець».

Вони тримали червоні прапори Комуністичної партії, транспаранти з комуністичними гаслами. Деякі з учасників повісили на груди червоні стрічки або наділи кепки з символікою КПУ.

У Полтаві Першотравень відзначали біля пам´ятника Слави, повідомляє «Коло».

Більшість мітингувальників літні люди, багато з них були одягнені в піджаки з орденами, трудовими і військовими нагородами. Мітингувати прийшли і деякі полтавські школярі, пояснивши, що зробили це заради поїздки до дитячого табору «Артек» на березі Чорного моря.

«Ми прийшли сюди заради поїздки до «Артеку», їдемо туди з Артемом», - каже семикласниця Ліза.

«Керівники комуністичної партії, оплачують нам поїздку до дитячого табору «Артек». Тому ми прийшли на День солідарності трудящих. У «Артек» їдемо 3 травня, будемо там до кінця навчального року, до 25 травня», - розповів школяр Артем.

Всього на парад, організований комуністами і приурочений до  1 Травня, прийшло трохи більше сотні людей.

На мітингу грав оркестр, під музику люди марширували від монумента Слави до пам´ятника Леніну. Під час ходи кричали «Ура!», наспівували «Катюшу» та інші радянські військово-патріотичні пісні.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus