УКРАЇНА

06:38

27.05

Стиль життя

У Табачника занепокоєні рівнем жорстокості в українських школах

0

У Міносвіти вважають, що у знущанні школярів один над одним винні місцева влада та педагоги

Державна інспекція навчальних закладів України висловила стурбованість виявленими фактами насильства в загальноосвітніх центрах. Про це пише osvita.ua з посиланням на Держінспекцію.

Відомство стурбоване фактами порушення прав дитини, що викликали широкий резонанс у ЗМІ - знущаннями дівчаток-підлітків над своєю однокласницею в Маріуполі, жорстокому поводженні педагогічного та учнівського колективів з учнем першого класу в Сумській області, побиття в роздягальні під час уроку фізкультури учениці 7-го класу однієї зі шкіл Балтського району Одеської області тощо.

Як відзначають в Держінспекції, ці факти свідчать про порушення Конвенції ООН щодо прав дитини та Закону України «Про охорону дитинства».

У відомстві, підконтрольному Міністерству освіти і науки України, вважають, що причинами таких негативних явищ є не тільки відсутність чітко розробленої системи правової допомоги учням у школах, але й недостатній рівень роботи відповідних місцевих органів управління та педагогічних працівників.

У Міносвіти наголошують, що знизити рівень жорстокості в школах можна лише загальними зусиллями - як працівників навчальних закладів, так і відповідних державних служб. Тому формальний підхід до розробки плану спільних дій щодо запобігання проявам жорстокості в учнівських колективах неприпустимий, попереджає Держінспекція.

Як раніше писали «Коментарі», міліція і прокуратура Донецької області проводять розслідування за фактом застосування тортур, яким протягом декількох років піддавали 15-річну дівчинку на рік старші школярки.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus