УКРАЇНА

11:37

23.05

На TBi - «остаточне перезавантаження»

На TBi - «остаточне перезавантаження»

З ТВі звільняються всі журналісти-страйкарі

0

      Голові профспілки журналістів телеканалу Мустафі Найєму винесли попередження про звільнення і дали добу на «подумати»

З хвилини на хвилину всі журналісти - співробітники ТВі звільняться з телеканалу. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Ольга Червакова.

«Їду на ефір на ТВі. Через півгодини з ТВі звільняються всі журналісти. Зараз пишуть заяву. Подробиць не знаю», - зазначила вона.

«Судячи з усього, сьогодні відбувається остаточне перезавантаження ТВі», - зазначила журналіст 5 каналу Тетяна Даниленко.

Разом з тим Найєм повідомив, що отримав повідомлення про попередження від ТОВ «Інтерпрофіт», в якому зазначається, що журналіст буде звільнений у зв´язку з невиконанням умов трудового договору.

 «Зараз на каналі коїться якийсь сюр. Керівництво змонтувало на другому поверсі паралельний ньюзрум, на канал в поспіху відрядно наймаються оператори і режисери для вечірнього ефіру. З хвилину на хвилину всім розкажуть, що все добре, канал виходить в ефір і цього безумства, яке тривало майже тиждень, просто не було. Це попередження мені вручив Олег Радченко відразу після останньої зустрічі з членами профспілки. Запросив у свій кабінет і сказав: «Поки це тільки тобі. Це нічого не означає, просто попередження. Подумай». Час на подумати у мене є. По-перше, у програмній сітці мого ефіру завтра немає. Він був скасований, згідно з планом роботи каналу в період вихідних. По-друге, звільнення голови профспілки в період страйку, м´яко кажучи, не зовсім законне. І найголовніше, 30 квітня - це завтра. Так що відповідно до закону і цього попередження, у мене ще є час на роздуми. Тепер слово за мною», - зазначив Найєм.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus