УКРАЇНА

00:59

26.05

В Азарова «покращення» зекам обіцяють не раніше 2017

В Азарова «покращення» зекам обіцяють не раніше 2017

0

    Кабмін пропонує модернізувати Державну кримінально-виконавчу службу і привести умови утримання засуджених в Україні до європейських стандартів до 2017 року

Як повідомили «Коментарям» у Мін´юсті, відповідну Державну цільову програму реформування виконавчої служби на 2013-2017 роки Кабмін затвердив 29 квітня в ході засідання.

Як зазначив глава Мін´юсту Олександр Лавринович, для реалізації Програми пропонується збільшити норму житлової площі на кожного засудженого і перейти від утримання в гуртожитках казарменого типу до блокового (камерного) їх розміщення.

Також буде значно поліпшена інфраструктура закладів охорони здоров´я та створені всі умови для надання засудженим сучасної медичної допомоги.

«Передбачається комплекс заходів щодо впровадження нових методів соціально-педагогічної підтримки і соціально-психологічного супроводу засуджених», - додав Лавринович. Так, в рамках реалізації програми буде створена нова система відбору та підготовки кваліфікованого персоналу ДКВС.

Крім того, на базі кримінально-виконавчої інспекції пропонується організувати службу пробації (вид покарання без позбавлення волі).

Як зазначили в Мін´юсті, це дозволить гуманізувати систему покарань і запозичити кращий європейський досвід.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus