УКРАЇНА

20:42

20.05

Український павільйон відкриється в Каннах вшосте

Український павільйон відкриється в Каннах вшосте

Українські кінематографісти з´їздять до Канн за 400 тис. грн з держбюджету

0

    У конкурсній програмі 66-го Каннського кінофестивалю Україна не представлена, але привезе один фільм і 12 короткометражок

З 15 по 26 травня 2013 року на Кіноринку 66-го Каннського міжнародного кінофестивалю працюватиме Український національний павільйон. Про це, як передає кореспондент «Коментарів», повідомила голова Державного агентства України з питань кіно Катерина Копилова. За її словами, Український павільйон під номером 102 стане платформою для міжнародного співробітництва між вітчизняними режисерами та їх відомими зарубіжними колегами; на його території планується ряд презентацій і культурних проектів.

Незважаючи на те, що в основній конкурсній програмі фестивалю наші фільми в цьому році не представлені, загальний бюджет поїздки української команди в Канни складає 800 тисяч гривень: 400 тис. грн з держбюджету і 400 тис. грн - приватні інвестиції.

 «Організація національної платформи в рамках одного з найпрестижніших кінофорумів світу - дуже важливе завдання для просування вітчизняних кінопроектів, популяризації нашого кіно і пошуку іноземних інвестицій», - підкреслила Копилова.

Український павільйон у Каннах буде представляти вітчизняний кінематограф вже вшосте. У рамках його роботи сучасне українське кіно буде представлене готовими проектами, а також роботами, що знаходяться на різних етапах виробництва. Серед них - «Горлиця», «Таразі», «Купідон», «Довженко», «Іван Сила», «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» та ін. Також вже традиційно на Каннському кіноринку будуть представлені головні українські кінофоруми: Міжнародний кінофестиваль «Молодість» й Одеський міжнародний кінофестиваль.

Єдиний повнометражний фільм, заявлений Україною в ринковому показі, - «Легка мов пір´їнка» режисера Андрія Рожена.

У той же час, у спеціальній програмі Short Film Corner («Куточок короткометражних фільмів») буде представлено 12 кращих українських короткометражок. Як повідомили «Коментарям» у Держкіно, це фільми «Закон Мьорфі» Ольги Карплюк, «Дорога» Максима Ксенди, «Посткриптум» Анастасії Храмової, «Уроки української» Руслана Батицького, «У ванній» Ігоря Морозова, «Жовта квітка для месьє Бурійона» Лариси Артюгіної, «Структура кави» Олега Бобало-Яремчука, «Портрет» Анастасії Старова, «18 +» Романа Бровка, «Німфо» Олега Бощевського, «Здогад» Миколи Литвина і «Повернення (множина)» Олександра Ратія.

Як повідомляли раніше «Коментарі», програму 66-го Каннського фестивалю відкриє фільм австралійського режисера База Лурмана «Великий Гетсбі» з Леонардо Ді Капріо в головній ролі.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus