УКРАЇНА

15:54

21.05

Начальник колонії не знає, як розмовляти з Тимошенко

Начальник колонії не знає, як розмовляти з Тимошенко

Тюремники запевняють, що не можуть «вибити» з Тимошенко відповіді на запитання про участь у суді

0

Керівництво Качанівської колонії стверджує, що так і не отримало від екс-прем´єра Юлії Тимошенко відповіді на запитання про участь у сьогоднішньому судовому засіданні у справі Щербаня

Як повідомили «Коментарям» у Державній пенітенціарній службі України, засуджена Тимошенко «ще раніше була ознайомлена з повідомленням суду щодо запланованого на сьогодні, 26.04.2013, допиту одного зі свідків у кримінальній справі щодо організаторів замовного вбивства Щербаня».

«Проте, будучи поінформованою про це засідання, засуджена не висловлювала своєї позиції з цього приводу. Заяв від неї про готовність вирішення питання про необхідність подальшого перебуванням у стаціонарному закладі для етапування, а також про згоду або незгоду брати участь у засіданні шляхом відеоконференції не надходило», - додали в ДПтСУ.

Також у відомстві зазначили, що під час спілкування з керівництвом колонії на предмет певних питань, засуджена Тимошенко, «як і раніше, не надає однозначної відповіді на жодне з поставлених питань. Зокрема, за результатами останнього спілкування із засудженою керівник колонії Колпащіков зазначив, що «сценарій поведінки Тимошенко залишається поки незмінним».

«Я вже не знаю, як її питати і як їй пояснювати, що ми готові в будь-який момент забезпечити її право на участь у судовому засіданні, щонайменше у двох варіантах - відеоконференція або етапування за умови дотримання всіх вимог законодавства та наявності її волі без звинувачень нас надалі», - сказав він.

Начальник колонії також додав, що продовжує спроби отримати відповідь від засудженої, тоді як всі необхідні заходи для етапування (конвой, міліція, ДАІ), як завжди мобілізовані і також в очікуванні рішення Тимошенко.

Як повідомляли «Коментарі», на сьогодні, 26 квітня, на 16.00 призначено допит свідка Петра Кириченка у справі про вбивство народного депутата Євгена Щербаня. Спочатку допит Кириченка мав  відбутися 19 квітня.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus