УКРАЇНА

17:47

23.05

Стиль життя

Київщина і Волинь продовжують «плавати»

0

Внаслідок весняної повені та підняття ґрунтових вод відзначається часткове підтоплення в 14 населених пунктах Волинської та Київській областях

Як повідомили «Коментарям» у ДержНС, підтопленими залишаються 68 дворогосподарств та присадибних ділянок у 14 населених пунктах.

На Волині підтоплено 26 дворів та присадибних ділянок у 5 населених пунктах, на Київщині – 42 двори та присадибні ділянки у 9 населених пунктах.

За добу рятувальники відкачали 800 м³ води.

На Дніпрі у створі поста Неданчичі рівень води на 116 см перевищує позначку заплави і на 16 см перевищує небезпечні позначки (Чернігівський, Ріпкинський р-ни Чернігівської обл.). Зберігається перевищення небезпечних відміток на Десні у Чернігівській області в створах постів: Новгород-Сіверський (Новгород-Сіверський р-н), Розльоти (Куликівський р-н) Макошине (Сосницький р-н) на 23-108 см.

У пониззі Дністра містяться небезпечні позначки, за яких відбувається часткове підтоплення прируслових територій (сільгоспугідь), об’єктів (Біляївський р-н, Одеська обл.) У створі поста Маяки рівень води на 6 см перевищує позначку виходу води на трасу Одеса-Рені.

Як повідомляли «Коментарі», через підняття рівня води в річці Дністер виявилася підтопленою міжнародна траса Одеса-Рені. Річка виплеснула на трасу воду з рибою, на яку тут же збіглися рибалки і злетілися пелікани.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus