УКРАЇНА

22:07

21.04

МОЗ цікавить, що думають громадяни про вакцинацію

МОЗ цікавить, що думають громадяни про вакцинацію

МОЗ через інтернет розпитає українців, що вони думають про щеплення

0

  Міністерство охорони здоров´я запустило сайт, присвячений вакцинації та імунопрофілактиці

Інформаційний веб-сайт Національної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних захворювань в рамках Європейського тижня імунізації презентувала 25 квітня міністр охорони здоров´я України Раїса Богатирьова.

На сайті за адресою http://www.moz.gov.ua/ua/portal/, зокрема, розміщений календар вакцинації зі списком обов´язкових і рекомендованих Мінздравом щеплень, карта з докладною статистикою вакцинації по областях України, інформація про деяких інфекційних захворюваннях. Користувачі також можуть задавати питання фахівцям про все, що стосується вакцинації.

«За рахунок можливостей сайту ми плануємо, окрім іншого, отримувати зворотну інформацію - думки експертів, громадян, представників міжнародних організацій про перебіг імунізації в Україні. Ми в міністерстві хотіли б, щоб сайт став популярним», - зазначила Богатирьова. Міністр також підкреслила, що мета Європейського тижня імунізації - привернути увагу суспільства і політиків до питань вакцинації як складового чинника національної безпеки.

Як повідомляли «Коментарі», в Україні Європейський тиждень імунізації проходить з 22 по 28 квітня під гаслом «Захистіть свій світ - вакцинуйтеся!».

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus