УКРАЇНА

12:06

23.05

Стиль життя

В Україні можуть скоротити кожного третього викладача

0

В Україні без роботи можуть залишитися до 48 тисяч висококваліфікованих викладачів

Про це в ефірі «5 каналу» заявив голова Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь.

«При навантаженні на одного викладача до 18-ти студентів ми можемо мати скорочення професорсько-викладацького складу, навіть не більше 30-ти, за підрахунками Профспілки працівників освіти і науки України це до 48 тисяч висококваліфікованих викладачів з України», - заявив Яцунь.

Водночас заступник директора Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки Микола Фоменко зазначив, що міністр освіти і науки України Дмитро Табачник уже звернувся до Президента та Кабінету Міністрів з проханням видалити з президентської програми економічного розвитку пункт про збільшення показника кількості студентів на одного викладача до 18-ти.

«Він уже прислухався, і вже пішов один лист на Адміністрацію Президента, а другий на Кабінет Міністрів для врегулювання цього питання», - заявив Фоменко.

При цьому він додав, що в країні всього близько 120 - 130 тисяч викладачів.

Як повідомляли «Коментарі», згідно з Національним планом дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки, передбачається збільшення навантаження на викладача до 18 студентів.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus