УКРАЇНА

04:13

28.05

У Києві притулок для жертв насилля є

У Києві притулок для жертв насилля є

У п´яти областях України жінкам ніде ховатися від агресивних чоловіків

0

      Державних центрів соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства не мають жителі Київської, Вінницької, Черкаської, Харківської та Херсонської областей України

Про це заявила директор Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда - Україна» Катерина Левченко, передає «УкрІнформ».

«У п´яти областях немає державних спеціальних установ, які можуть надавати притулок та іншу допомогу постраждалим від домашнього насильства. Це в Київській (в Києві є - ред.), Вінницькій, Черкаській, Харківській, Херсонській областях», - сказала Левченко.

У той же час притулком для тих, хто постраждав від домашнього насильства, є 33 спеціальні  установи в Україні.

У цих центрах можна отримати харчування й підтримку фахівців. Проблемою є те, що згадані установи можуть приймати лише тих, хто молодший 35 років, і не завжди щодня. Чимало центрів мають недостатнє кадрове та матеріально-технічне забезпечення. У багатьох регіонах України є проблеми з ідентифікацією жертв насильства в сім´ї та, відповідно, подальшою роботою з ними.

Нагадаємо, моніторинг спеціальних установ є частиною соціальної програми «Скажімо НІ домашньому насильству» та був проведений у червні-жовтні 2012 року.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus