УКРАЇНА

10:32

28.05

За словами головного лікаря, клініка надала допомогу пораненому

За словами головного лікаря, клініка надала допомогу пораненому

У приватній клініці стверджують, що не відмовлялися рятувати жертву вбивства

0

       У приватній клініці «Healthy & Happy Україна» спростовують звинувачення у ненаданні допомоги жертві резонансного вбивства в центрі Києва

Як заявив кореспонденту «Коментарів» головний лікар клініки, доктор медичних наук, Борис Коган, лікар клініки був біля потерпілого через 10 хвилин після повідомлення про подію.

За словами Когана, «вчора близько 15:00 сталася подія. На протилежній стороні вулиці сталося вбивство молодої людини. У зв´язку з тим, що співробітники клініки брали участь у наданні екстреної медичної допомоги, сьогодні ми проводимо службове розслідування».

«Ми за монітором вивчаємо дії кожного співробітника, у зв´язку з подією, і, на сьогодні, встановлено наступне: у вівторок о 15.00 в клініку звернувся схвильований чоловік, і почав розповідати, що на протилежному боці знаходиться поранений чоловік, з, нібито, вогнепальним пораненням . На місці був тільки реєстратор. Реєстратор, як видно з її пояснень, розгубилася, не знала, як вчинити. Вона намагалася зв´язатися зі своїм безпосереднім керівництвом. Через 3 хвилини прибув співробітник міліції, який роз´яснив ситуацію, що це не вогнепальне, а ножове поранення», - розповів Коган.

Він також повідомив, що відмови в наданні допомоги не було. «Ми взяли носилки і вирішили залучити до надання допомоги лікаря травматолога, який, єдиний з фахівців хірургічного профілю, знаходився в клініці. Він у цей час надавав лікарняні заходи пацієнтові після розтину гематоми. Тобто теж у нього руки були вкриті кров´ю. Після повідомлення про подію, він узяв перев´язувальний матеріал, дав команду готувати носилки і швидко вирушив через дорогу, зупиняючи зустрічні авто», - розповів лікар.

«Коли він прибув на місце, то почав терміново проводити реанімаційні заходи: непрямий масаж серця, штучне дихання рот в рот. Але він вже бачив, що через те, що поранення було нанесено між 6 і 7 ребром, як йому здалося, це був прямий удар в серце. Тому ознак життя практично достовірних він не помітив. Він продовжував масаж серця до прибуття «швидкої», яка констатувала смерть пораненого», - зазначив Коган.

За словами головного лікаря, клініка надала допомогу пораненому, проте є відповідні недоліки в швидкості проведення цих заходів.

Як повідомляли «Коментарі», 23 квітня вдень у центрі Києва на вулиці Саксаганського було виявлено тіло чоловіка. Біля тіла   лежали пістолет і гаманець. Згідно з документами, загиблого звали Парфенюк Анатолій Валентинович. Пізніше в міліції заявили, що загиблий помер від ножового поранення.

НП сталася недалеко від клініки Healthy & Happy. Після прибуття міліції на місце події в клініці заявили, що, оскільки заклад - приватний, «лікарі приймають за попереднім записом і всі зайняті», тому обстежити потерпілого вони не можуть. Пізніше, на вимогу очевидців, один з лікарів все ж оглянув потерпілого, однак реанімаційні заходи не допомогли. Загалом «швидка» прибула на місце події через півгодини після виклику.

Столична міліція відкрила кримінальне провадження за фактом ненадання лікарями клініки Healthy & Happy допомоги жертві вчорашнього вбивства на вул. Саксаганського.

У МОЗ України з´ясують причини ненадання медичної допомоги людині працівниками приватного закладу охорони здоров´я.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus