УКРАЇНА

05:04

22.05

Стиль життя

Рекламу контрацепції запропонували забрати з-перед очей подалі

0

У Верховній Раді зареєстровано законопроект, що забороняє зовнішню рекламу засобів контрацепції, як таку, що несе багато негативу 

Як пише «Комсомольська правда в Україні», на думку автора, народного депутата від ВО «Батьківщина», Василя Пазиняка, людину оточує й без того занадто негативна інформація і «постійний потік трагічних новин».

«А реклама розміщується іноді в найбільш несподіваних місцях – на дверях житлового будинку наприклад. Про небезпеку венеричних захворювань і контрацепцію – на дитячому майданчику або біля дитсадочка. А супроводжується вона яскравими тематичними картинками», - повідомив Пазиняк в пояснювальній записці до законопроекту № 2823.

На його думку, під впливом такої реклами у людини підсвідомо може розвиватися депресія, нав’язливі стани. Людина з пригніченим емоційним станом більш схильна до ризику захворювань (особливо це стосується вагітних жінок і дітей). Треба захистити їх від думок про смерть, інвалідність та суїцид.

Натомість автор пропонує розміщувати рекламу засобів контрацепції в місцях безпосередньої купівлі їх – тобто в аптеках.

Як пише видання, якщо закон буде ухвалений парламентом, він може звести до мінімуму діяльність благодійних фондів, які займаються профілактикою захворювань, що передаються статевим шляхом, – всі вони «рекламують» використання «виробу номер два».

Як повідомляли «Коментарі», раніше у Верховній Раді було зареєстровано законопроекти, які забороняють аборти аж до позбавлення волі.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus