УКРАЇНА

15:17

22.05

Стиль життя

ООН закликала уряд забезпечити контрацептивами незаможних українців

0

      Основним завданням уряду є необхідність взяти на себе відповідальність за заповнення прогалин у доступі до контрацептивів найбільш уразливих груп населення

Як повідомили «Коментарям» в Організації Об´єднаних націй в Україні, про це заявила представник Фонду народонаселення ООН (ЮНФПА) Нузхат Есан під час регіональної зустрічі Фонду з країнами Східної Європи і Центральної Азії.

В ООН зазначають, що Україні необхідно визначитися з подальшим сценарієм впровадження «total market approach» (TMA) («загальноринкового підходу») до забезпечення універсального доступу до сучасних методів контрацепції та товарів з підтримання репродуктивного здоров´я.

«TMA враховує, що не всі групи населення можуть і хочуть платити повну ринкову ціну за товари і передбачає субсидії або безкоштовні товари для тих, хто не може собі їх дозволити і для вразливих груп населення», - йдеться в повідомленні.

Есан зазначила, що загальноринковий підхід, заснований на партнерстві і спільній відповідальності державного та приватного секторів, означає, що Уряд повинен грати спрямовуючу роль у створенні відповідного середовища.

У той же час, в ООН зазначають, що основним завданням уряду залишається необхідність взяти на себе відповідальність за заповнення прогалин у доступі до цих послуг найуразливіших груп населення.

Учасниками триденної зустрічі стали близько 56 представників Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргизії, Молдови, Таджикистану, Туркменістану, Росії, України та Узбекистану.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus