УКРАЇНА

17:37

23.05

Лутковська взялася за вдосконалення охорони в психіатричних відділеннях

Лутковська взялася за вдосконалення охорони в психіатричних відділеннях

«Покращення» дійшло до психлікарень України

0

      В Україні буде удосконалена організація охорони та режиму утримання хворих у психіатричних відділеннях з посиленим наглядом

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської, під час її візиту до даної установи зафіксовано відсутність затвердженого порядку організації охорони.

За інформацією офісу омбудсмена, порядок організації охорони відсутній у приміщеннях відділень з посиленим наглядом і режимом утримання в них осіб, до яких застосовані примусові заходи медичного характеру.

«Як наслідок, у лікувальних установах введено різний порядок охорони та режиму утримання таких хворих, що, у свою чергу, може призвести до порушень прав осіб, які перебувають на лікуванні в цих відділеннях, прав співробітників медичних установ, інших осіб», - йдеться в повідомленні.

Прийнято рішення протягом місяця узагальнити європейський досвід застосування примусових заходів медичного характеру до осіб, які страждають психічними розладами, і підготувати проекти нормативно-правових актів щодо порядку організації охорони.

       

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus