УКРАЇНА

00:09

27.03

Стиль життя

Священики просять ховати українців «екологічно чисто»

0

Громадян закликали відмовитися від шкідливої ​​практики - прикрашати труни померлих пластиковими квітами та вінками

Про це йдеться у зверненні бюро Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ із питань екології.

«Напередодні свята Воскресіння Христового вірячи, що бажають вшанувати померлих родичів і знайомих, приносять на кладовищі тонни різнокольорового пластику, як правило, не замислюючись про те, що ця практика не тільки позбавлена ​​смаку і логіки, але й дуже шкідлива для навколишнього природного середовища, і небезпечна для здоров´я і життя людей», - зазначив керівник Бюро УГКЦ з питань екології Володимир Шеремета.

«Пластик заповнює кладовища. В основному, щоб хоч якось впоратися, його спалюють, причому в навколишнє середовище виділяються шкідливі сполуки, в тому числі і діоксини, які мають канцерогенну дію і, відповідно, є причиною розвитку онкологічних захворювань», - зазначають в УГКЦ.

«Апелюємо до здорового глузду та свідомості християнської відповідальності за себе, близьких і природу, і просимо відмовитися від пластикових квітів і вінків на кладовищах. Висловлювати свою пам´ять і повагу до померлих мають, не приносячи мертві пластикові вінки і квіти, а саджаючи живі. Свято Воскресіння Христового - це свято життя. Його символом є не мертва пластиковий квітка, а жива рослина. Незважаючи на це повинні пам´ятати, що кращим даром для покійних є наша щира молитва», - зазначають в УГКЦ.

 

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus