УКРАЇНА

17:31

23.05

Стиль життя

Міліція знайшла, що розслідувати у відомстві Богатирьової

0

  Міністерство внутрішніх справ порушило кримінальні провадження за численними фактами порушення Міністерством охорони здоров´я чинного законодавства

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі ВО «Батьківщина», про це МВС повідомило у відповідь на депутатське звернення народних депутатів від опозиції.

Зокрема, в Києві відкрито кримінальне провадження за фактом неефективного використання Міністерством охорони здоров´я коштів держбюджету, виділених у 2011-2012 роках на виконання заходів з профілактики та лікування захворювань на туберкульоз, а також за фактом неналежного виконання Міністерством охорони Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції та лікування ВІЛ- інфікованих і хворих на СНІД.

Також МВС повідомило, що відомості про неправомірні дії співробітників МОЗ були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, а наприкінці березня цього року правоохоронці почали досудове розслідування щодо неефективного використання коштів держбюджету.

Так, службовцям МОЗ інкримінують ст.364 Кримінального кодексу України - зловживання владою або службовим становищем.

Крім того, у Києві було відкрито кримінальне провадження за фактом введення Мінздравом в обіг медичних імунобіологічних препаратів, що не відповідають вимогам безпеки.

Правоохоронці інкримінують винним у вказаному правопорушенні службовцям МОЗ статтю 227 КК України - умисне введення в обіг на ринку України небезпечної продукції, а чиновникам держпідприємств охорони здоров´я статтю 140 КК України - неналежне виконання професійних обов´язків медичним або фармацевтичним працівником.

Як повідомляли «Коментарі», раніше народні депутати від «Батьківщини», УДАРу і «Свободи» зажадали від ГПУ, СБУ, віце-прем´єр-міністра, відповідального за сферу охорони здоров´я та МВС провести невідкладну перевірку фактів протизаконних клінічних випробувань сумнівних лікарських засобів на дітях.

У той же час заступник міністра охорони здоров´я Олександр Толстанов спростував цю інформацію, заявивши, що перед використанням препарату було отримано згоду від батьків дітей, на яких тестувалися ліки.

У МВС «Батьківщині» повідомили, що в Полтавській області відкрито кримінальне провадження за фактами клінічних випробувань препарату «Доріпенем» на дітях у педіатричному відділенні Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus