УКРАЇНА

02:51

23.04

Стиль життя

Через брак місця українці бачать лише 5% музейних фондів

0

Через недостатність експозиційних площ, відсутність надійної системи обліку і зберігання музейних фондів, неналежний рівень охорони музейних експонатів, недостатній рівень кадрового та інформаційного забезпечення, з 12 мільйонів історичних пам´яток в основних експозиціях представлені тільки 3-5% фондів

Як передає кореспондент «Коментарів», про це на прес-конференції, присвяченій стану музеїв в Україні, заявив старший консультант відділу соціокультурних та етнонаціональних досліджень Національного інституту стратегічних досліджень, директор Центру соціально-політичних досліджень «Генеза» Леонід Чуприй.

За його словами, ці проблеми, перш за все пов´язані з недосконалою законодавчою базі у сфері музейної справи.

При цьому, Чупров підкреслив, що сьогодні немає єдиного координаційного органу в даній області. У Міністерстві культури і туризму існує лише невеликий відділ аналізу та прогнозування музейної справи, що складається з шести чоловік, який не в змозі охопити всю музейну сферу.

До того ж, за його словами, відсутня державна Програма розвитку музейної справи. Подібна Програма функціонувала в 2000-2005 рр. Чуприй відзначив, що в даний момент затвердження та реалізація такої програми є необхідним засобом подолання більшості проблем у музейній сфері.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus