УКРАЇНА

03:12

24.05

Стиль життя

У Херсоні ректор набрав хабарів на кримінальну справу

0

Прокуратура Херсонської області 16 травня порушила кримінальну справу стосовно ректора одного з університетів Херсона, яка підозрюється у вимаганні та отриманні хабара в розмірі 4,5 тис. доларів та 1,5 тис. гривень за захист дисертації

Про це йде мова в повідомленні відділу громадських зв´язків управління Міністерства внутрішніх справ в Херсонській області.

Як повідомляється, в ході оперативно-профілактичних заходів співробітники управління з боротьби з економічними злочинами обласного УМВС спільно з прокуратурою задокументували факт отримання хабара ректором в її службовому кабінеті від 26-річного чоловіка.

Молодий чоловік повідомив у правоохоронні органи, що хотів захистити дисертацію і отримати науковий ступінь кандидата наук з економіки.

Для цього він заплатив у касу згаданого університету 13 тис. гривень - стільки офіційно коштує захистити дисертацію.

Потім заявник прийшов на прийом до ректора, щоб обговорити всі деталі, і в процесі бесіди та стала вимагати грошову винагороду в розмірі 4,5 тис. доларів за сприяння у позитивному результаті перевірки та прискоренні попереднього захисту дисертації, а також 1,5 тис. гривень за її захист.

Гроші вилучені, опечатані та долучені до матеріалів кримінальної справи як речові докази.

У відношенні ректора обрано запобіжний захід у вигляді застави.

Кримінальну справу порушено за ч.2 ст. Кримінального кодексу (одержання хабара у великому розмірі або поєднане з вимаганням хабара).

Ведеться слідство.

У Херсоні наразі діють 5 університетів: Херсонський державний університет, Херсонський національний технічний університет, Херсонський державний аграрний університет, Херсонська філія Національного університету кораблебудування ім. адмірала С. О. Макарова, Приватний вищий навчальний заклад "Міжнародний університет бізнесу і права".

Джерело: «Українські новини»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus