УКРАЇНА

04:12

25.05

Стиль життя

Без води залишилися 8 тис. луганців і це тільки початок

0

Понад 8 тисяч луганців відключені від холодного водопостачання у зв´язку з припиненням електропостачання об´єктів ТОВ «Луганськвода»

Про це «Луганськ.Коментарі» повідомили в прес-службі компанії.

Як відзначили в «Луганськводі», в даний час «ЛЕО» припинило подачу електрики на 3 підвищувальних насосних станції (ПНС) та 1 водопровідної насосної станції. У результаті без води залишаються цілий квартал Луганська.

Як відзначив директор ТОВ «Луганськвода» Микола Скляров, відключення від електрики відбулося у зв´язку з боргами підприємства, які є фактично неоплатними - тарифи на електроенергію зросли за 2 роки більше ніж в 1,5 разу. У тарифі на воду вони складають практично третину всіх витрат.

«Фактично, ТОВ «Луганськвода» нарівні з іншими підприємствами комунального господарства стали заручниками необгрунтованого зростання тарифів на електроенергію, при цьому страждають від цього, насамперед, споживачі - люди», - підкреслив Скляров.

Нагадаємо, сьогодні ТОВ «Луганське енергетичне об´єднання» з 11.00 приступило до обмеження постачань електроенергії структурним підрозділам ТОВ «Луганськвода».
Наразі відключено абонвідділ ТОВ «Луганськвода» по вул. Лянгузова в м. Луганську. Йде процедура обмеження енергоспоживання в містах: Краснодон, Слов´яносербськ, Красный луч, Лисичанськ.

Довідка. Станом на 01.05 2011 року ТОВ «Луганськвода» мало заборгованість перед «ЛЕО» за спожиту електроенергію у сумі понад 232 мільйонів гривень. За перші одинадцять днів поточного місяця борг за спожиту електроенергію не тільки не зменшився, а зріс ще на 6,5 мільйонів гривень.

Джерело: «Луганськ.Коментарі»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus