УКРАЇНА

21:48

21.05

Російські туристи можуть починати забувати про улюблений український делікатес - сало

Російські туристи можуть починати забувати про улюблений український делікатес - сало

0

Менше третини українських селян тримають свиней, а ті, хто утримує - то вирощує їх для себе, а не на продаж

Про це свідчать результати соцдослідження «Що таке українське село сьогодні?», представленого 17 травня. Дослідження проведене тижневиком «Коментарі» і сайтом comments.ua спільно з Інститутом Горшеніна за підтримки керівника групи компаній «Авангард» Олега Бахматюка.

«Україна починає втрачати, якщо ще не втратила, такий символ як українське сало, - розповів журналістам Володимир Застава, експерт Інституту Горшеніна. - На сьогоднішній день тільки в 31,8% домогосподарств є свиня і в 25,6% - корова. Вже зрозуміло, що така професія у селі, як пастух, давно пішла в небуття. Пройшли ті часи, коли в більшості сімей були корови і уже точно в більшості - свині. Причому переважна більшість вирощує свиней виключно для себе, а не на продаж. Можна задуматися, яке м´ясо ми купуємо на ринках».

На думку Застави, село сьогодні є автономною територією, жителі якої не бажають ніяких змін, ніякого розвитку. Сьогодні українське село - це державна соціальна зона відчуження: держава забула про цю території і не знає, що там відбувається.

Під час дослідження було опитано 2000 респондентів з усіх регіонів України. Повністю результати дослідження будуть опубліковані в тижневику «Коментарі» у п´ятницю, 20 травня.

Фото: PHL

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus