УКРАЇНА

16:05

21.05

Стиль життя

Кулиняк придумав нову форму відбору кіносценаріїв на держфінансування

0

Міністерство культури має намір проводити конкурсний відбір сценаріїв кінофільмів, що знімаються за державні кошти. Про це сказав міністр культури Михайло Кулиняк в інтерв´ю виданню "Известия в Украине" 

"Нещодавно я підписав наказ, завдяки якому буде впроваджена нова форма відбору кіносценаріїв. Всі проекти, що претендують на державне фінансування, будуть проходити конкурс, а експертами для їх відбору стануть фахівці, які володіють ситуацією на українському кіноринку. Продюсер і сценарист будуть захищати свій сценарій, а журі - виставляти бали ", - сказав він. 

За словами міністра, з результатами цих конкурсів можна буде ознайомитися на сайті Державного агентства з кінематографії. 

"Так вдасться покінчити з системою, коли фільми за державні гроші знімалися з якихось кулуарних домовленостей. Якщо ця система впровадиться, до нас неодмінно прийде інвестор. Адже для зйомок фільмів у нас багато прекрасних локацій, і ціни нижчі, ніж на кіностудіях за кордоном", - підкреслив він. 

Кулиняк повідомив, що планується розвиток спеціальних фондів для збору коштів, спрямованих виключно на розвиток кіногалузі. 

Він вважає, що впровадження прозорих критеріїв відбору кінопроектів буде сприяти поверненню в Україну кінематографістів. 

Нагадаємо, в квітні Кулиняк обіцяв проведення відкритого відбору сценаріїв для кінофільмів, що знімаються за державні кошти. 

Джерело: «Українські новини»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus