УКРАЇНА

10:36

28.05

Стиль життя

Фанатів Євро-2012 поселять в гуртожитках по 80 грн. за добу

0

Визначено список вишів, гуртожитки яких на час Євро-2012 перетворять на так звані економготелі. Поки їх 18. Очікується, що на ЧЄ приїде близько 60 тис. гостей, і далеко не всі зможуть дозволити собі поселитися навіть у дешевих готелях (від 300 грн. за добу) і хостелах (близько 150 гривень на добу). Між тим кімнати в гуртожитках обійдуться, за попередніми прикидками, від 80 гривень на добу 

«Ми вибрали 18 гуртожитків в 13 вишах і профучилищах. Фінансуванням ремонту корпусів займемося ми, а контролем за його проведенням - навчальні заклади. Що саме вони будуть робити, вже залежить від стану гуртожитку. Ми тільки надали норми, наприклад, ліжко не повинно бути з сіткою (докладніше - див графіком), - розповів «Сегодня» керівник агентства з розміщення вболівальників туркомпанії TUI Ukraine Андрій Ставенко. - Особливу увагу ми приділяємо безпеці. Тому практично у всіх гуртожитках поміняємо електропроводку та водопровід. Обов´язкова умова, щоб був інтернет», пише газета« Сьогодні». 

У список вишів, котрі нададуть фанів, потрапила Одеська юридична академія, хоча в Одесі матчів Євро-2012 не буде. 

З початку серпня на сайті УЄФА (uefa.com) з´явиться сторінка, де розмістять інформацію та фото житла для вболівальників. А до 1 грудня цього року гуртожитки повинні бути готові на 90%. Якщо до цього часу гуртожиток не відремонтують, його викреслять зі списку місць для проживання гостей ЧЄ. 

У свою чергу, студенти стурбовані, що вартість проживання після ремонту гуртожитків в рази підніметься. 

Нагадаємо, через Євро-2012 скоротять навчальний рік. Навчання у вишах і школах у наступному році закінчиться до 25 травня, студенти з гуртожитків повинні будуть виїхати максимум через кілька днів, а вступні іспити до вишів  розпочнуться з 2 серпня, а не з липня. 

Київ: НТУУ «КПІ», КНУ ім. Шевченка, КНТЕУ (2 корпуси), Республіканське вище училище фізкультури (2 корпуси). 

Донецьк: Нацакадемія будівництва і архітектури (2 корпуси), Держуніверситет управління, Донецький нацуніверситет, Держуніверситет економіки і торгівлі ім.Туган-Барановського. 
Львів: Вища профучилищі ресторанного сервісу та туризму. 

Харків: НТУ «ХПІ» (2 корпуси), Вище училище фізкультури, Юракадемія ім. Я. Мудрого (2). 

Одеса: Одеська юракадемія

Джерело: «Сегодня»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus