УКРАЇНА

17:27

25.05

«Коментарі» презентують результати соцдослідження про українське село

«Коментарі» презентують результати соцдослідження про українське село

0

17 травня об 11.00 тижневик «Коментарі:» презентує результати соціологічного дослідження на тему: «Що таке українське село сьогодні?» 

«Що таке українське село сьогодні»? - перше масштабне дослідження за всі роки незалежності Україна, присвячене проблематиці розвитку сільських територій. 

Соцдослідження було організовано та проведено тижневиком «Коментарі:» і порталом comments.ua, Інститутом Горшеніна спільно з керівником групи компаній «Авангард» Олегом Бахматюком. Під час дослідження було опитано 2000 респондентів з усіх регіонів України. 

Дослідження презентують: Олег Бахматюк - керівник групи компаній «Авангард», Вадим Денисенко - головний редактор тижневика «Коментарі:», представники Інституту Горшеніна. 

Презентація дослідження відбудеться у вівторок, 17 травня в конференц-залі холдингу «Еволюшен Медіа» за адресою м. Київ, вул. Жилянська, 12-а, 2-й поверх. Початок об 11.00. 

Крім того, буде організована інтернет-відеотрансляція, яку можна буде дивитися в прямому ефірі в розділі LiveBlog http://live.comments.ua/ порталу. 

Онлайн-відеотрансляція прес-конференції буде здійснюватися завдяки партнеру «Еволюшен Медіа» компанії R-media http://r-media.com.ua/, що надає послуги Інтернет-трансляцій та відеохостингу. 
R-media ™ (м.Київ) вже більше року представляє на ІТ ринку України Онлайн Відео Платформи - Інтернет платформи нового покоління, для розміщення відео на інтернет-сайтах. Серед основних послуг компанії: багатофункціональний відеохостинг і проведення онлайн-трансляцій. 

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus