УКРАЇНА

14:35

26.04

Стиль життя

Табачник відмовився показати текст підручника історії України для 11 класів

0

Міністерство освіти України відмовилося надати текст підручника з історії України для 11 класів, який готується до друку

Як повідомили Коментарям у Прес-службі партії «За Україну!», у відповіді на депутатський запит лідера партії В´ячеслава Кириленка з вимогою надати для ознайомлення текст підручника з історії, міністр освіти Дмитро Табачник лише вказує авторів підручників для 11 класу з історії України і повідомляє, що «підручники для 11 класу знаходяться у видавництві і готуються до друку».

За словами Кириленка, відмова надати для ознайомлення тексти підручників історії ще раз підтверджує, що міністр Табачник переписує українську історію.

«Ми неодноразово чули від українських вчених заяви про те, що МОН вимагає вилучити з підручників історії розділи про героїв Крут, Українських Січових Стрільців, визвольну боротьбу УПА в роки Другої світової війни і т.д., - зазначив політик. - Відмова надати для ознайомлення текст підручників з історії для 11 класів, які вже знаходяться в друкарнях, на жаль, лише підтверджує слова істориків».

Раніше Кириленко звернувся з депутатським запитом до прем´єр-міністра України Азарова з вимогою надати для ознайомлення тексти нових підручників з історії України.

«Зважаючи на неодноразові заяви та дії Дмитра Табачника, спрямовані на перегляд змісту підручників, і викликану цим напругу в середовищі фахівців-істориків і в суспільстві в цілому, загрозу політичного цензурування текстів підручників, прошу дати доручення міністру освіти і науки, молоді та спорту Дмитру Табачнику надати мені як народному депутату України вищезгадані тексти підручників для ознайомлення», - наголошується у зверненні.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus