УКРАЇНА

11:46

23.05

Стиль життя

Жителя Донецька поховали живцем. Як Гоголя

0

Житель Донецька Валерій Лавриненко провів "гоголівський" експеримент з перебування у закопаній труні 

"Хотів пережити досвід Гоголя, якого поховали живим", - сказав В. Лавриненко. 

60-річний чоловік проводив експеримент на пустирі в Пролетарському районі міста на минулому тижні. У Закопаному труні він пробув 70 хвилин. Лавриненко взяв із собою телефон, ліхтарик, мікрофон і вимірювач температури, але вони не знадобилися. 

"Мікрофон порвався, телефон відразу ж перестав ловити. Шланг був для страховки, але він забився глиною. Під землею різко підвищується температура - просто пекло", - розповів експериментатор. 

Лавриненка закопували вісім чоловік. Це помітили перехожі, викликали "швидку" і міліцію. Поки ті приїхали, "небіжчик" зумів виламати дошку у труні, і почав відкопуватись. 

"Спочатку земля осіла, утворилася ямка, потім показалася голова. Але далі не пішло. Валерій крикнув, щоб йому допомогли. Голова пірнула тому в труну, а яму розкопували ще хвилин 30", - розповів очевидець. 

"Я вже бачив світло, відчував повітря, і раптом знесилився. Почалося кисневе голодування. Зрозумів, що можу втратити свідомість, і тому перервав експеримент", - пояснив Лавриненко. 

Дільничний міліціонер взяв свідчення. Працівниця райвиконкому попередила, що експерименти потрібно узгоджувати з владою. "А я звертався до міськвиконкому з заявою. Писав, що моя мета - просвітницька. Мені відповіли:" Просвіта - це добре, але недоцільно ", - повідомив експериментатор. 

Лавриненко називає себе натуралістом. Колись працював він артистом філармонії, знеболюючі з допомогою гіпнозу, пропускав крізь себе електричний струм, рукою діставав з окропу предмети, міняв колір власної шкіри і на кілька секунд зупиняв серце. Його здібності вивчали радянські вчені в 1978 році, і визнали їх феноменальними. У 1992 році в Японії Лавриненко 15 хвилин пролежав в акваріумі, затримавши дихання. 

"Хочу довести до перемоги досвід з" похованням ", а потім доведу, що людина може витримати без води і їжі 20 діб. У мене вже було сухе голодування 15 діб без наслідків для здоров´я", - повідомив Лавриненко. 

Джерело: «УНІАН», «Gazeta.ua»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus