УКРАЇНА

15:47

20.07

Стиль життя

Ірландія вирішила, що візи для українців - зайве

0

На період з липня по жовтень 2011 року Ірландія скасовує візи для громадян України і ще 13 держав, у яких є короткострокові британські візи 

Відповідну експериментальну програму затвердив ірландський уряд. Як повідомили в Міністерстві юстиції, рівності та правових реформ Ірландії, програма буде діяти з 1 липня до кінця жовтня цього року. 

Відповідно до неї, громадяни 14 країн, яким зазвичай необхідна віза для поїздки в Ірландію, отримали короткострокові візи Великобританії, які протягом терміну програми не повинні отримувати додаткову візу, яка зараз коштує 60 євро. 

Крім того, будуть створені спеціальні механізми, що полегшують відвідування Ірландії громадянами цих країн, тривалий час проживають у Великобританії. У список країн, на які поширюється програма, увійшли: Білорусь, Чорногорія, Росія, Сербія, Туреччина, Україна, Бахрейн, Кувейт, Катар, Саудівська Аравія, ОАЕ, Індія, Китай, Узбекистан. 

Ця програма спрямована на стимулювання туристичної галузі, яка переживає зараз труднощі та просування острівної держави на туристичні ринки країн, які раніше Ірландією не освоювалися. 
 


Джерело: «ЛІГАБізнесІнформ»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus