УКРАЇНА

13:38

23.05

Єжи Гофман прочитав «Чорного ворона» і готовий його екранізувати

Єжи Гофман прочитав «Чорного ворона» і готовий його екранізувати

0

Відомий польський режисер Єжи Гофман дав свою згоду на зйомки художнього фільму за скандальним романом номінанта на Шевченківську премію Василя Шкляра «Чорний ворон»

Про це порталу «Дніпропетровськ. Коментарі» повідомив сам автор твору.

Як стало відомо, Єжи Гофман читав роман, не знаючи української мови. Однак дав свою згоду бути режисером екранізації роману «Чорний ворон».

«Від початку я хотів, щоб режисером фільму за моїм романом став українець. Але, на жаль, ні на кому не зупинився. Тому запропонував Єжи Гофману. Він сказав, що для початку хоче ознайомитися з твором, буде читати його в оригіналі, хоча ніяк не розуміє українську мову. Читав довго, і в результаті дав свою згоду бути режисером «Чорного ворона», - повідомив Шкляр.

Автор також зазначив, що кілька героїв роману «Чорний ворон» є уродженцями Дніпропетровської області. Зокрема, це Микола Скляр, уродженець Жовтих Вод, який командував розвідувально-винищувальних загоном у складі Степової дивізії Костянтина Пестушка.

Нагадаємо, що в романі Василя Шкляра «Чорний ворон» описуються події в Холодному Яру, що відбувалися з українськими повстанцями, які відстоювали в 20-і роки 20 століття українську національну ідею.

Довідка. Єжи Гофман - всесвітньо відомий польський кінорежисер і сценарист. Як режисер дебютував у 1955 році. Нагороджений призами польського Міністерства культури. Номінувався на премію Оскар. Найбільш відомий завдяки екранізаціями романів Генрика Сенкевича. Був режисером епопеї «Вогнем і мечем».

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus