УКРАЇНА

16:35

22.05

Стиль життя

Більшість школярів намагаються не пропускати олімпіади

0

У всеукраїнських учнівських олімпіадах щорічно бере участь близько 3 млн. школярів, що становить 60% від їх загальної кількості

Про це заявив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, передає кореспондент «Коментарів».

У 2011 році відбулися олімпіади з 14 навчальних предметів. Зокрема, як зазначив міністр, у 2010-2011 навчальному році було проведено 4 нові олімпіади: з російської мови та літератури, екології, астрономії, а також педагогіки та психології. При цьому у фінальному 4 етапі олімпіад взяли участь 2212 учнів України, з них - 1 094 - стали переможцями. Решті - були вручені дипломи учасників.

Окремо міністр відзначив успішність впроваджених цього року Інтернет-олімпіад: з математики, фізики, хімії, біології, економіки, географії та російської мови та літератури.

«Інтернет-олімпіади дають можливість залучити до участі ширшу аудиторію школярів, особливо з сільської місцевості. І в чому перевага: переможці Інтернет-олімпіад відразу ж беруть участь в IV фінальному етапі всеукраїнських конкурсів», - зазначив Табачник. Як зазначає міністр, спочатку були сумніви, чи не будуть учасники Інтернет-конкурсів використовувати сторонньою допомогою. Однак, ці сумніви не виправдалися: з 54 переможців - 48 надалі зайняли призові місця на фінальному етапі Всеукраїнської олімпіади. А це вже, за словами міністра, перший крок до реалізації програми «100%». (Програма впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчальний процес середньої школи).

Останнім часом все більшою популярністю користуються всеукраїнські учнівські турніри. А найпопулярнішим став турнір з математики «Кенгуру» (більше 600 тис. учасників), з фізики «Левеня» (більше 120 тис.), юних істориків - «Лелека» (77 тис.) та з інформатики «Бобер» (25 тис.).

«Позитивними змінами проведення олімпіад можна вважати і збільшення їх фінансування. З 2009 року було збільшено чинним урядом майже втричі. Цього року - ще на 300 тис. грн. А всього - на 1 млн. 200 тис. грн.», - відзначив міністр.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus