УКРАЇНА

15:17

22.05

Стиль життя

«Вишеградська четвірка» запропонувала України стати в стрій

0

Країни «Вишеградської четвірки» (Польща, Словаччина, Угорщина і Чехія) домовилися про створення бойової тактичної групи і запросили до участі в ній Україну. Про це заявив міністр оборони Словаччини Любомир Галко на спільній з міністром оборони України Михайлом Єжелем прес-конференції в Левочі (Словаччина) у четвер 

«Ми сьогодні домовилися про створення цієї групи в першому півріччі 2016 року», - повідомив після зустрічі глав оборонних відомств у форматі "Вишеградська четвірка + Україна», - сказав Галко. 

За його словами, сторони обговорили можливість залучення Збройних сил України до цієї групи. На зустрічі міністри домовилися, що всі фінансові витрати будуть розділяти між собою, а всі інші деталі будуть обговорюватися на зустрічах у робочому порядку. 

За словами глави оборонного відомства Словаччини, його польський колега погодився з тим, щоб Польща була головною країною в цій створюваної групі. 

У свою чергу Єжель зазначив, що в України є досвід участі у бойових тактичних групах, адже сьогодні можна говорити про застосування літака Іл-76, роти радіаційно-хімічного та біологічного захисту, а також інженерно-саперної роти в рамках бойових тактичних груп. 

Джерело: «Інтерфакс-Україна»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus