УКРАЇНА

00:19

25.05

Стиль життя

Українки стали рідше вдаватися до абортів

0

У минулому році в Україну пройшло 500 тисяч пологів, тоді як кількість абортів становила 200 тисяч випадків. Про це заявив головний акушер-гінеколог Міністерства охорони здоров´я України В´ячеслав Камінський 

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі Міністерства охорони здоров´я України, в останні роки статистика переривання небажаної вагітності в країні стала носити позитивний характер. Так, наприклад, шість років тому (у 2005 році) кількість абортів становила близько 350 тис. 

Цікаво, що кількість ВІЛ-інфікованих матерів, які не відмовляються від своєї дитини при народженні, наблизилася до 100%. За інформацією Камінського, десять років тому ситуація була прямо протилежною: всіх новонароджених ВІЛ-інфіковані матері залишали в пологовому будинку. 

«Не можна безапеляційно говорити про те, що це пов´язано із збільшенням державних виплат при народженні дитини. Я вважаю, що більшість позитивних змін відбулась тому, що в цілому збільшилася поінформованість людей про ВІЛСНІД. Саме це призвело до формування толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих матерів і дітей», - сказав В´ячеслав Камінський. 

Джерело: «Comments.UA»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus