УКРАЇНА

11:41

25.05

В Україні ремінь безпеки хочуть зробити популярним

В Україні ремінь безпеки хочуть зробити популярним

0

Асоціація безпеки дорожнього руху спільно з Червоним Хрестом та Глобальним партнерством з безпеки дорожнього руху Світового банку мають намір реалізувати в Україні проект з популяризації пристібування ременями безпеки в автомобілях 

Про це на прес-конференції з нагоди старту програми ООН "Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху" повідомив президент Асоціації безпеки дорожнього руху Михайло Берлін. 

Він зазначив, що згідно з дослідженням, проведеним в Європі, використання водіями і пасажирів ременів безпеки значно знижує смертність при аваріях. 

"Є європейські дані, якщо рівень пристібування ременями безпеки до 70% на передньому сидінні і до 40% на задньому сидінні, то смертність можна скоротити у 2 рази", - зазначив Берлін. 

За його словами, асоціація, МБ і Червоний Хрест сподіваються, що в Україні на такі показники можна вийти до кінця 2012 року. 

Передбачається, що спочатку експеримент з популяризації пристібування ременями безпеки почнеться в декількох регіонах, а потім буде поширений на всю територію країни. 

Берлін підкреслив, що цей проект не буде дорогим. 

Він також навів 5 найбільш поширених причин смертності в ДТП згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров´я: перевищення швидкості, керування автомобілем у стані алкогольного сп´яніння, невикористання ременів безпеки і дитячих утримуючих пристроїв, невикористання мотоциклетних шоломів, а також несвоєчасна медична допомога. 

Щодо останньої причини, Берлін відзначив, що близько половини постраждалих в аваріях можна рятувати від смерті, якщо надавати їм першу лікарську допомогу протягом першої години після аварії. 

Він додав, що в Україні необхідно створити національну службу порятунку і вважає, що це буде відносно недорого в порівнянні з вартістю життя людини. 

За словами Берліна, в Європі життя оцінюється в суму від 1 до 1,5 млн євро, в Росії - 0,5 млн євро, в Україні ж методики розрахунку вартості життя людини немає.

Фото з сайту avtolikbez.blogspot.com

Джерело: «Українські новини»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus