УКРАЇНА

14:35

20.05

Стиль життя

У Донецьку за 190 млн. побудують «онколікарню майбутнього»

0

У 2012 році у місті Донецьк з’явиться сучасний центр позитронно-емісійної томографії

Про це «Коментарям» повідомив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Віктор Тихонов. За його словами, Уряд схвалив сьогодні розпорядження, яким затвердив проект будівлі ПЕТ – КТ центру (центру позитронно-емісійної томографії).

«Це буде сучасний центр боротьби проти раку, в якому буде впроваджено найкращу світову практику у діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Центр дасть можливість діагностувати ранні прояви хвороби, коли їх можливо виявити за допомогою комп’ютерної, магнітно-резонансної та ультразвукової діагностики», - зазначив Тихонов.

Віце-прем’єр-міністр поінформував, що загальна кошторисна вартість об’єкта, який буде споруджено на проспекті Ілліча, 14 у Донецьку, складає майже 190 мільйонів гривень. За рахунок спонсорських коштів, а це близько 52 мільйонів гривень, за словами урядовця, планують закупити медичне обладнання.

Віктор Тихонов також поінформував, що в 2011 році на проведення будівельно-монтажних робіт спрямовані кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток у розмірі 6 млн. 300 тис. грн.

Завершити будівництво ПЕТ – КТ центру, повідомляє Віктор Тихонов, планується у 2012 році.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus