УКРАЇНА

01:13

22.05

Театр у полотнах

Театр у полотнах

0

На правах реклами

Сьогодні відкривається виставка картин «Театральні підмостки» Олени Клименко. До 20 травня галерея «Мистець» буде домом для полотен художниці, об´єднаних театральною тематикою. Розвиток театру в різних країнах, у різний час від циганського танцю до балагану і класичного балету в поєднанні з сучасним баченням старовинної техніки живопису Палеха наділяє картини дивними поєднання народності і високотехнічного виконання

Олена Клименко: «Великий вплив на мене зробили традиції російської народного малярства. Мої роботи сучасне переломлення старовинної техніки живопису Палеха (мистецтво лакової мініатюри). Я намагалася творчо розвинути цю техніку, осучаснити її, зберігаючи самобутність, композиційну наповненість і барвистість. Разом із розвитком давніх традицій я намагалася передати особливу атмосферу властиву казкам і пісням. Кольорове рішення, характерне для живопису Палеха, історизм, позитивне світосприйняття і театральність побутових сцен: все це я намагалася відобразити у своїх роботах».

Олена Клименко - за освітою архітектор, закінчила Академію мистецтв Санкт-Петербурга, довгий час працювала за фахом. Паралельно займалася художньою діяльністю, нещодавно повністю занурилася у творчий процес. Вивчаючи історію мистецтв, Олену найбільше надихнув театр, самобутній, різнобічний - прекрасний у всіх проявах, і в усі часи. Саме вивченню глибинних форм і фарб театрального життя й присвячена перша виставка художниці.

Досконально знаючи всі тонкощі декорування інтер´єру, Олена, пропонує новий підхід до оформлення свого житла. Великі простори вимагають масштабних полотен. Масштабні полотна повинні бути професійно та якісно виконані для того, щоб якомога краще передати атмосферу інтер´єру і створити затишок у житлі. Саме таким полотнам і присвячена виставка.

Ознайомитися з картинами можна також на сайті Олени Клименко: www.klimenko-art.com

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus