УКРАЇНА

14:41

27.05

Стиль життя

На Міжнародній оборонній виставці в Стамбулі Україну представив "Укрспецекспорт"

0

У Стамбулі (Туреччина) 10 травня за участю президента Турецької Республіки Абдулли Гюля і міністра оборони Турецької Республіки Вежді Генюля відбулася церемонія відкриття 10-ї Міжнародної виставки оборонної IDEF 2011

Державна компанія "Укрспецекспорт" традиційно бере участь в даному форумі. На організованому держкомпанією стенді представлені натурні зразки ПТРК "Скіф" і системи оптико-електронного придушення "Адрос", макети основного бойового танка "Оплот", бронетранспортери БТР-4, бронетранспортера-тягача МТ-ЛБ у масштабі 1:15.

Для ознайомлення з продукцією і перспективними розробками провідних підприємств оборонно-промислового комплексу України відвідувачам виставки запропонований широкий вибір інформаційних і рекламних матеріалів. На чотирьох розташованих на стенді Держкомпанії екранах демонструється відеореклама бронетехніки, радіолокаційної та авіаційної техніки, виробленої українськими оборонними підприємствами. Також демонструються можливості українських підприємств з ремонту й модернізації бронетехніки, авіатехніки, РЛС.

Крім того, вперше на українській експозиції презентовано офіційний логотип Державного концерну "Укроборонпром". У перший день роботи виставки з української експозицією ознайомилися представники військових відомств, ділових кіл та оборонно-промислових підприємств багатьох країн світу. У ході першого дня виставки в її роботі взяв участь Генеральний директор Державного концерну "Укроборонпром" Дмитро Саламатін.

Джерело: «Подробности»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus