УКРАЇНА

11:47

25.05

Стиль життя

Тернопіль вшанував пам´ять Ігоря Пелиха телевізором-«банкоматом»

0

У Тернополі до другої річниці з дня загибелі телеведучого Ігоря Пелиха встановили пам´ятний знак - телевізор, натиснувши на екран, кожен може побачити відеозаписи за участю журналіста

Пам´ятник відкрили діти телеведучого - Соломійка та Івасик. Екран, схожий на пристрій, що виконують операції з поповнення рахунків, обрамлений кованої обробкою і стилізований під телевізор.

На ньому запис: «У цьому Будинку у 1996 - 1997 роках на станції «Радіо Тернопіль» працював, жив, їв, спав, курив, дотепно гомонів, весело гудів і вар´ював Ігор Пелих...».

«Для більшості людей Пелих був веселуном із телевізора», - зауважив друг і соратник загиблого журналіста Юрко Зелений. - Тому пам´ятник - у дусі Пелиха. Саме тому він є не мовчазною брилою, а оригінальною хайтеківською фантазією».

Ідея такого пам´ятника зародилася два роки тому в Івана Яснія (був головним режисером програм «Галопом по Європах» і всіх інших телепередач за участю Пелиха. - ред.). Нестандартну ідею підтримали друзі і сім´я Пелиха, які й зібрали кошти на реалізацію задуму. Втілили ідею двоє ковалів із Тернопільського району.

Як відомо, журналіст і продюсер Ігор Пелих народився 3 лютого 1974 року в Тернополі. За час професійної діяльності був удостоєний найвищих в Україні професійних нагород у жанрі телемистецтва - премії «Телетріумф» і спеціальної премії Національної ради з питань телебачення і радіомовлення «За особистий внесок у розвиток телебачення».

Джерело: «UA Reporter»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus