УКРАЇНА

11:33

24.04

Стиль життя

Померла кандидат на Нобелівську премію миру 2005-го року Любомира Бойчишин

0

22 червня на 58-му році пішла з життя кандидат на Нобелівську премію миру 2005-го року, голова правління Інформаційно-реабілітаційного центру «Любомира» - Любомира Бойчишин. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Народного руху України.

Любомира Бойчишин народилася 1952 року у Львові. За фахом - інженер-будівельник. З 1990 року - інвалід першої групи. Померла - дружина секретаря НРУ Михайла Бойчишина, який зник безвісти 16 років тому.

Громадською роботою почала займатися з 1989 року, була активісткою «Просвіти» та Союзу українок. У 1995 році брала участь у Всесвітньому жіночому форумі неурядових організацій у Пекіні. Будучи прикутою до інва¬лідного візка, Любомира створила жіночий Інформаційно-реабілітаційний центр «Любомира» для жінок-інвалідів та матерів неповносправних дітей.

У 1998 році за її ініціативою створено мережу організацій жінок з обмеженими фізичними можливостями, яка об´єднала представниць із 16 міст України. З 1998 року пані Любомира редагувала однойменний журнал для людей з обмеженими фізичними можливостями, входила до редакційної колегії газети для інвалідів «Повір у себе».

У 1999 році Любомира Бойчишин брала участь у проведенні першого Всеукраїнського форуму жінок з обмеженими фізичними можливостями та у створенні Всеукраїнського жіночого комітету жінок з обмеженими фізичними можливостями, де була обрана на посаду заступника голови.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus